برگزارکنندگان نمایشگاه IFPEX دغدغه آینده را دارند

رئیس اتحادیه لیتوگرافان با اشاره به اهداف اولیه برگزارکنندگان نمایشگاه ایفپکس، گفت: امیدوارم که با برگزاری این رویداد به اهدافی که برای آینده و پیشرفت صنعت چاپ در نظر گرفته است، برسد.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، معراج محمدی، رئیس اتحادیه لیتوگرافان ضمن اعلام حضور و حمایت از این رویداد، عنوان کرد: برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در موضوعات و حوزه‌های مختلف از جمله اقدامات موثری در تحقق اهداف این صنعت در بخش‌های متنوع به شمار می‌آید.

وی با بیان اینکه این رویدادها باید برگزار شوند تا صنعت چاپ پویا و فعالی داشته باشیم، افزود: راه رسیدن به اهداف صنعت چاپ و ارتقا آن، برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی است و کسانی که این رویدادها را برگزار می‌کنند باید در کارشان صداقت داشته باشند و برگزاری آن را به نفع خود مصادره نکنند.

محمدی در ادامه با اشاره به برگزاری دومین دوره نمایشگاه آینده چاپ ایران در تیر ماه امسال، عنوان کرد: با توجه به اینکه برگزارکنندگان نمایشگاه دغدغه آینده صنعت چاپ را دارند، امیدوارم که با برگزاری این رویداد به اهدافی که برای آینده و پیشرفت صنعت چاپ در نظر گرفته است، برسد.

وی تاکید کرد: در این زمینه امیدوارم که نمایشگاه با پیش‌بینی برنامه‌ها و اقدامات مختلف به‌شکل مطلوب برگزار شود و صنعت چاپ در مسیر درست و مناسب هدایت شود.

محمدی همچنین با اعلام حمایت اتحادیه لیتوگرافان از این رویداد، گفت: اتحادیه در جایگاه حقوقی همیشه در‌ نمایشگاه‌های تخصصی چاپ حضور دارد و امسال نیز مانند سال گذشته در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران 20 تا 23 تیر 1402 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید