فعالیت سایت IFPEX.IR همگام‌ با تراز‌های بین‌المللی

سایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.ifpex.ir در پنج زبان اصلی فارسی و انگلیسی (www.en.ifpex.ir)، عربی، اسپانیایی و هلندی پاسخگوی نیاز مخاطبان است

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، این رویداد نمایشگاهی تلاش دارد تا در حوزه اطلاع‌رسانی، تبلیغات و فرآیندهای ثبت‌نام، گروه‌های مختلف بازدیدکننده از صنایع مختلف و صاحبان کسب‌وکار در صنعت چاپ، بسته‌بندی و صنایع وابسته را در جریان جدیدترین اخبار و خدمات قرار دهد.

در این راستا، سایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.ifpex.ir در دو زبان اصلی فارسی و انگلیسی (www.en.ifpex.ir)، پاسخگوی نیاز مخاطبان است و همچنین امکان ترجمه محتوای کلیه‌ی صفحات به زبان‌های عربی، اسپانیایی، هلند و روسی نیز برای بازدیدکنندگان خارجی وجود دارد.

مراجعه‌کنندگان به سایت نمایشگاه می‌توانند ضمن اطلاع از زمان و مکان برگزاری (20 تا 23 تیرماه 1402- مرکز نمایشگاهی ایران مال) پرسش‌های احتمالی خود را از طریق چت آنلاین با دبیرخانه نمایشگاه مطرح کنند. همچنین امکان ثبت‌قرار‌های ملاقات با مدیران شرکت‌های حاضر در ایام نمایشگاه نیز تعبیه شده است.

دسترسی به آخرین تغییرات نقشه طبقات E0 و E1، فرم‌های ثبت‌نام و در خواست غرفه به‌صورت آنلاین، دریافت اطلاعیه‌ها، پوستر و بنرهای اطلاع‌رسانی در بخش دانلودها، اخبار نمایشگاه و آلبوم تصاویر از اولین دوره نمایشگاه، بخش‌های دیگر سایت نمایشگاه را تشکیل می‌دهند.

طراحی سایت نمایشگاه آینده چاپ ایران، مطابق با تراز‌های بین‌المللی پیش می‌رود و در بخش‌های مختلف، پاسخگوی نیاز مراجعان خواهد بود. علاقه‌مندان همچنین می‌توانند با مراجعه به صفحات و گروه‌های نمایشگاه در رسانه‌های اجتماعی، ضمن اطلاع از آخرین اخبار، با تیم برگزارکننده در ارتباط باشند.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید