حضور پررنگ صنایع کارتن و ورق کشور در  IFPEX2

مدیرعامل انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق کشور از حضور در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران خبر داد و گفت: زحمات و تلاش‌های تیم اجرایی نمایشگاه، این نوید را می‌دهد که امسال در تیر ماه شاهد یک رویداد تخصصی و ویژه برای آینده چاپ ایران باشیم.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، علیقلی اعظمی، مدیرعامل انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق کشور و مدیر عامل شرکت «کارتن‌سازی میهن» با اشاره به نخستین تجربه برگزاری نمایشگاه IFPEX در دی ماه سال 1401، عنوان کرد: این رویداد یک نمایشگاه تخصصی، مدرن و به‌روز بود که در قدم اول توانست با کیفیت و شیوه قابل قبولی برگزار شود و با استقبال خوبی هم از سوی شرکت‌کنندگان روبه‌رو شد.

وی افزود: اگرچه به عنوان یک نمایشگاه سال اولی با چالش‌هایی همراه بود، اما با توجه به مدیریت خوب برگزارکنندگان توانست بخش عمده‌ای از فعالان صنعت چاپ کشور را در رسته‌های مختلف از زنجیره تامین تا تولیدکنندگان ماشین را در کنار هم قرار دهد.

اعظمی با بیان اینکه اخبار نشان می‌دهد نمایشگاه دوم بهتر و پربارتر از نمایشگاه اول باشد، گفت: زحمات و تلاش‌هایی که برگزارکنندگان و تیم اجرایی نمایشگاه می‌کشند، این نوید را می‌دهد که امسال در تیر ماه شاهد یک نمایشگاه تخصصی و ویژه برای آینده چاپ ایران باشیم.

وی تاکید کرد: وقتی زنجیره صنعت چاپ و نشر پشت سر هم در یک نمایشگاه قرار می‌گیرد، طبیعتا شاهد نتیجه مطلوب‌تری خواهیم بود، زیرا مشتری در یک محیط نمایشگاهی حرفه‌ای به دنبال تامین نیازهای خود می‌آید.

اعظمی با تقدیر از افزایش فضای برگزاری نمایشگاه در سال جاری، ادامه داد: امسال که برای نمایشگاه وسعت بیشتری در نظر گرفته شده، پیش‌بینی ما این است که مخاطبان بیشتری به نمایشگاه بیایند و تیم اجرایی باید برای این حضور پررنگ و پرشور برنامه ویژه‌ای بیاندیشد.

وی در پایان با اعلام حمایت از برگزاری این رویداد نمایشگاهی بین‌المللی، یادآور شد: امسال نیز همانند دوره نخست در قالب انجمن مدیرعامل انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق کشور و شرکت کارتن‌سازی میهن در کنار این نمایشگاه هستیم.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران 20 تا 23 تیر 1402 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید