تعامل سه‌جانبه چاپ، بسته‌‌بندی و کاغذ در نمایشگاه IFPEX2

رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ: در سایه برگزاری نمایشگاه آینده چاپ ایران، تعامل خوبی بین فعالان سه حوزه چاپ، بسته بندی و کاغذ برقرار خواهد شد.

 

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، حمید نیکدل، رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه آینده چاپ ایران، گفت: این نمایشگاه در نخستین تجربه برگزاری خود عملکردی عالی داشت و توانست نقش مهمی در عرصه چاپ و بسته‌بندی داشته باشد.

وی افزود: در این میان معتقدم که در دوره دوم نمایشگاه باید برای توسعه این نمایشگاه تلاش شود و با دعوت از تولیدکنندگان و فروشندگان کارتن و ورق دعوت بیشتری به عمل آید.

نیکدل با بیان اینکه دعوت از تولیدکنندگان اجناس و مواد بهداشتی که ارتباط با صنایع سلولزی دارند نیز برای حضور در این نمایشگاه ضرورت دارد، ادامه داد: همچنین باید از شرکت‌هایی که محصولات شیت شده یا به صورت رول تولید می‌کنند، به شرکت در نمایشگاه شوند، همچنین اگر چند غرفه فروش بهداشتی هم دعوت شود.

وی تاکید کرد: باید تلاش کرد که پای عموم و کسبه بخش‌های مختلف به این نمایشگاه باز شود. باید شرایطی ایجاد شود که مشتریان از اصناف مختلف برای خرید عمده در این رویداد حضور پیدا کنند.

نیکدل در ادامه با بیان اینکه امیدوارم در سایه برگزاری این نمایشگاه تعامل خوبی بین فعالان سه حوزه چاپ، بسته بندی و کاغذ برقرار شود، عنوان کرد: چنین موضوعی به نفع صنعت چاپ است و اگر می‌خواهیم به آینده صنعت چاپ فکر کنیم باید حتما با رویکردهای جدید دوره دوم نمایشگاه را آغاز کنیم.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران 20 تا 23 تیر 1402 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید