حضور برندهای معتبر بین‌المللی در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران

 

جمعی از برندهای معتبر بین‌المللی و ایرانی در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران حضور دارند؛ شرکت «ایران روتاتیو» نماینده انحصاری شرکت هایدلبرگ، گروه صنعتی «چن‌مینگ» از چین، شرکت بین‌المللی آرکو گروپ از ایتالیا و شرکت CBR ایتالیا از جمله حامیان و غرفه‌گذاران این دوره از نمایشگاه هستند.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران (ایبنا)، نمایشگاه ایفپکس 2 صبح امروز (سه‌َشنبه 20 تیر ماه) در حالی فعالیت خود را آغاز کرد که جمعی از شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ دنیا در کنار تولیدکنندگان ایرانی با حضور در این رویداد، جدیدترین و به‌روزترین دستاوردها و فناوری‌های خود را عرضه می‌کنند.

این نمایشگاه توسط شرکت «سایان ایمان» و با همکاری و نظارت راهبردی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی کشور با هدف تبادل دانش، آگاهی و انتقال تکنولوژی، توسعه بازارهای منطقه‌ای و بین‌المللی برگزار می‌شود.

از جمله ویژگی‌های نمایشگاه امسال، حضور شرکت معتبر و شناخته‌شده «ایران روتاتیو» نماینده انحصاری شرکت هایدلبرگ با هدف ارائه جدیدترین دانش و دستاوردهای انقلاب صنعتی چهارم در صنعت چاپ، بسته‌بندی و لیبل به فعالان این صنعت و بازدیدکنندگان این رویداد است، این شرکت طی سالیان متوالی در ارائه‌ دوره‌ های آموزشی، انتقال دانش و راه‌حل‌های تولیدی به فعالان محترم صنعت چاپ، نشر و بسته‌بندی ایران فعال بوده است.

حضور گروه صنعتی «چن‌مینگ» از کشور چین نیز که با ۲۰ خط تولید قدرتمند، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده انواع کاغذ و مقوا در جهان محسوب می‌شود، به عنوان اسپانسر ویژه در دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران نیز از دیگر ویژگی‌های این رویداد در سال جاری به شمار می‌آید.

شرکت بین‌المللی آرکو گروپ از ایتالیا نیز که محصولات برند4FLEXO را برای اولین بار به بازار ایران عرضه کرده است، نیز در نمایشگاه ایفپکس، حضور دارد، همچنین شاهد حضور شرکت CBR ایتالیا تولیدکننده ملزومات خاص صنعت چاپ نیز در نمایشگاه هستیم.

در نخستین روز نمایشگاه آینده چاپ ایران، کارگاه «نرم افزارهای تخصصی چاپ» ساعت 15 توسط اشکان شکوه‌فرد ارائه خواهد شد، همچنین قرار است امروز سومین نشست بررسی راهکارهای مهار تورم و رشد تولید در حوزه چاپ با عنوان «صادرات، مهار تورم و رشد تولید» با حضور صاحبنظران و استادان چاپ و اقتصاد به همت دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری ستاد برگزاری نمایشگاه ایفپکس برگزار می‌شود.

بیش از 90 غرفه در فضایی به وسعت حدود 5 هزار مترمربع جدیدترین و به‌روزترین دستاوردهای خود را در حوزه‌های چاپ، بسته‌بندی، نشر، لیبل، ماشین‌آلات و ملزومات مرتبط در این رویداد به نمایش گذاشته‌اند.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران 20 تا 23 تیر ماه از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید