کارگاه «بررسی تحول نرم افزارهای تخصصی چاپ» در نخستین روز ایفپکس 2

 

همزمان با برپایی نخستین روز از دومین نمایشگاه تخصصی آینده چاپ ایران، کارگاه «نرم افزارهای تخصصی چاپ» ساعت 15 برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، اشکان شکوه‌فرد، مدرس حوزه چاپ با اعلام خبر برگزاری کارگاه «نرم‌افزارهای تخصصی چاپ» اظهار کرد: همواره در دنیا همه چیز در حال تغییر است و صنعت چاپ و بسته‌بندی نیز از این قاعده مستثنا نیست، بنابراین بسیاری از طراحان باید این تغییرات را ببینند و به سرعت خود را با تغییرات منطبق کنند.

مدرس کارگاه تحول نرم افزارهای تخصصی در آینده صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران ادامه داد: هوش مصنوعی، زمانبندی، بسته‌بندی و اطلاعات متغیر وارد شده، از جمله تغییرات این حوزه است که در دنیا با سرعت افزونی در حال پیشرفت و تحول اند و اگر فعالان صنعت چاپ از سرعت این تغییرات بازبمانند، به سرعت جایگاه خود را در این صنعت از دست خواهند داد.

شکوه فرد با اشاره به چهارگانه طراحی، پیش چاپ، چاپ و پس از چاپ در صنعت چاپ و بسته‌بندی گفت: هدف از برگزاری این کارگاه اصلاح اختلال و عدم آگاهی در دو مرحله طراحی و پیش از چاپ است.

نخستین کارگاه تحول نرم افزارهای تخصصی در آینده صنعت چاپ و بسته‌بندی با حضور اشکان شکوه فرد از ساعت ۱۵ تا ۱۶ امروز(سه شنبه ۲۰تیرماه) در محل کارگاه‌ها برگزار می‌شود.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران 20 تا 23 تیر ماه 1402 از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید