قدردانی قاضی‌زاده هاشمی از برگزارکنندگان نمایشگاه ایفپکس 2

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاحیه دومین نمایشگاه تخصصی آینده چاپ ایران، صنعت چاپ و بسته‌بندی را صنعتی مردمی توصیف کرد و گفت: قدردان بخش خصوصی برای هماهنگی و برگزاری این نمایشگاه هستیم که در عرصه‌های تولید و صادرات دستاوردهای چاپی نقش‌آفرینی دارند.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه تخصصی آینده چاپ ایران، در بخش دیگر مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، سید احسان قاضی‌زاده هاشمی با ابراز خرسندی بابت حضور در هر دو دوره این نمایشگاه تخصصی، گفت: اینک شاهد ارتقای سطوح تکنیکی و تکنولوژی و افزایش تعداد غرفه‌های نمایشگاه تخصصی آینده صنعت چاپ ایران هستیم.

وی ادامه داد: محصولات صنعت چاپ و بسته‌بندی در خیلی از امور زندگی و کشور تاثیرگذار است و ارتقای آن باعث به روز شدن این صنعت، رضایتمندی و مشتری مداری می‌شود. بنابراین، می‌توان این صنعت را صنعت مردمی و قابل ارتقا خواند که آورده جدیدی هم بوجود می‌آورد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چاپ هم صنعت است و هم فرهنگ، تاکید کرد:‌ صنعت چاپ مانند صنعت پوشاک در زمره صنایع خلاق و فرهنگی بشمار می‌آید، صنعت و فرهنگ باید بتوانند کمک حال تولیدکنندگان بوده و نقش تسهیل‌گری بویژه برای بخش خصوصی داشته باشد.

قاضی‌زاده با بیان اینکه قدردان بخش خصوصی برای هماهنگی و برگزاری این نمایشگاه هستیم که در عرصه‌های تولید و صادرات دستاوردهای چاپی نقش آفرینی دارند، یادآور شد: بر اساس آمار ارزش محصولات صادراتی صنعت چاپ و نشر کشور رشد خوبی داشته و برای ایران هم شرایط خوبی فراهم کرده است.

دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران از 20 تا 23 تیر ماه از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

مطالب مرتبط

پوستر IFPEX3 رونمایی شد/ اعطای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ

بابک عابدین در نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با اشاره به برنامه‌ها و تغییرات این رویداد در مرداد ماه ۱۴۰۳، از اهدای «نشان میرزا» به برگزیدگان صنعت چاپ و بسته‌بندی در ایفپکس۳ خبر داد.

بیشتر بخوانید